Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

RECLAMATIE ADMIN W.T.F

3 participanți

In jos

RECLAMATIE ADMIN W.T.F Empty RECLAMATIE ADMIN W.T.F

Mesaj  Laura[kiss]* Mar Apr 06, 2010 4:28 am

Nickul tau:Laura[kiss]
Nick admin:w.t.f
Ce a facut?::NU AM AVUT PLACEREA SA IL CUNOSC PERSONAL PE ACEST ADMIN SI NICI NU IMI DORESC DAR NU MI SE PARE NORMAL CUM PROCEDEAZA DE EX:ASTAZI ERAM PE SERVER LINISTITA MA JUCAM ERA APROAPE FULL MULTA LUME SI PE NIMENI NU DERANJA NIMIC.VINE DOMNUL ADMIN W.T.F AM INTALES CA ESTE EXTRA GOD S-AU CEVA DE GENUL SI IN TOIUL DISTRACTIEI CAND ERAM SI EU MAI FERICITA PAC PAC "AMX_KICK" MOTIVUL FIIND LAGUL DESI NU ERAM SINGURA CU LAG SI LAGUL MEU FIIND OSCILANT DIN CAUZA LA PROVIDER AM MODEM ZAPP SI NET NU AM MESS DESCHIS NU TRAG FILME SEXY S-AU DE ACTIUNE PUR SI SIMPLU AM LAG DE LA NET VALOAREA LUI FIIND UNDEVA INTRE 80 SI 150.PROBLEMA MEA ESTE CA AM INSISTAT SA INTRU DIN NOU DE VREO 3-4 ORI SI DE FIECARE DATA ACEST W.T.F FOLOSIND CMD "AMX_KICK" NEJUSTIFICAT SI FARA SA MAI STEA LA DISCUTII SA MA ATENTIONEZE DE CE PRIMESC SA NU MOR SI EU PROASTA.POSTEZ AICI PENTRU CA NU MI-A DAT SANSA SA II SPUN PE SERVER ACEST LUCRU FIIND OCUPAT SA SCRIE COMANDA "AMX_KICK" Arrow
Ce masuri crezi ca trebuiesc luate? Las la latitudinea sefilor Embarassed
Laura[kiss]*
Laura[kiss]*

Mesaje : 5
Data de inscriere : 05/04/2010
Varsta : 34
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

RECLAMATIE ADMIN W.T.F Empty Re: RECLAMATIE ADMIN W.T.F

Mesaj  dJ uNrEcOgNizeD Mar Apr 06, 2010 5:48 pm

Imi pare rau Laura, este datoria adminului sa-si faca treaba nu puteam lu-a masuri impotriva adminului. Fi mai atenta pe viitor si citeste regulamentul inainte sa postezi ceva
dJ uNrEcOgNizeD
dJ uNrEcOgNizeD
Admin

Mesaje : 145
Data de inscriere : 17/10/2009
Varsta : 32
Localizare : Brasov

https://brasov.all-up.com

Sus In jos

RECLAMATIE ADMIN W.T.F Empty Re: RECLAMATIE ADMIN W.T.F

Mesaj  w.t.f Vin Apr 09, 2010 2:15 am

laura...ma bucur k esti activa....knd am intrat am anuntat toti playerii sa rezolve cu lagu.....cei care erau prea tare in joc si nu au vz...imi pare rau de ei.....dar..lagul se imprastie...si merge din c in c mai nashpa sv....dak erai doar u cu lag...nu ziceam nimic...da erau mai multi...

ps:nu esti singura care ai iesit....te'au urmat mai multi...mc ptr intelegere:*
w.t.f
w.t.f

Mesaje : 89
Data de inscriere : 13/02/2010
Varsta : 35
Localizare : Galati

Sus In jos

RECLAMATIE ADMIN W.T.F Empty Re: RECLAMATIE ADMIN W.T.F

Mesaj  Laura[kiss]* Vin Apr 09, 2010 3:42 am

w.t.f a scris:laura...ma bucur k esti activa....knd am intrat am anuntat toti playerii sa rezolve cu lagu.....cei care erau prea tare in joc si nu au vz...imi pare rau de ei.....dar..lagul se imprastie...si merge din c in c mai nashpa sv....dak erai doar u cu lag...nu ziceam nimic...da erau mai multi...

ps:nu esti singura care ai iesit....te'au urmat mai multi...mc ptr intelegere:*
Stiu ca au iesit am observat dupa aceea cand m-am uitat pe server ca se "golise"...Stiu ca lagul deranjeaza mai ales cand sunt 3-4.Oricum eu iti multumesc pt intalegere Rolling Eyes
Laura[kiss]*
Laura[kiss]*

Mesaje : 5
Data de inscriere : 05/04/2010
Varsta : 34
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

RECLAMATIE ADMIN W.T.F Empty Re: RECLAMATIE ADMIN W.T.F

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum