Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

[ reclamatie adminii ]

3 participanți

In jos

[ reclamatie adminii ] Empty [ reclamatie adminii ]

Mesaj  frentzy Mar Feb 16, 2010 11:28 pm

nik uite asa
eram pe sv si jucam. Era un codat iar adminu se juca linistit el nu avea treaba ii zic the... e codat el ii da blind lu cristi=)) care era cu mn in echipa si nu avea cod dupa care codat iese normal iese de pe sv . Si nu o data sa intamplat de mai multe ori erau codati pe sv eu spuneam iar admini jucau .Pai asa nu prea o sa adunati palayeri pe sv daca admini nu dau codati afara
data viitoare cand adminu joaca si e un codat ii fac demo daca pot la player codat ..

frentzy

Mesaje : 5
Data de inscriere : 13/02/2010
Varsta : 30
Localizare : brasov

Sus In jos

[ reclamatie adminii ] Empty Re: [ reclamatie adminii ]

Mesaj  cop!Lu' Joi Feb 18, 2010 9:05 pm

in primul rand adminii se joaca nu admini. in al 2-lea rand, ne trebuie o dovada, adica sa copiezi ce ai tu in consola, cand ii zici la admin sa faca ceva si el joaca linistit. sau macar niste nume de admini sa ii supraveghem atent. asa daca vorbesti in general doar nu o sa scot adminele la toti... oricum, mersi pentru informatie.
cop!Lu'
cop!Lu'

Mesaje : 188
Data de inscriere : 23/01/2010
Varsta : 31
Localizare : Brasov

Sus In jos

[ reclamatie adminii ] Empty Re: [ reclamatie adminii ]

Mesaj  Vizitato Sam Feb 20, 2010 4:20 am

Deci scuzama frentzy majoritatea playerilor cand ii omoara un alt player de 2,3 ori zic ala are cod,ale are aim,ala are wall si noi tre sa ne luam dupa toti playeri?si in primul rand dak vreau sa ii dau ban unui player trebuie sa am o dovada dc iam dat ban fiindca asa cere cand un admin posteaza banu.

Vizitato
Vizitator


Sus In jos

[ reclamatie adminii ] Empty Re: [ reclamatie adminii ]

Mesaj  Cr3at|v3 Dum Feb 21, 2010 6:14 pm

cand ve-i aduce o dovata concreta atunci vom lua masuri pana atunci ...............closd
Cr3at|v3
Cr3at|v3

Mesaje : 150
Data de inscriere : 22/01/2010
Varsta : 34

Sus In jos

[ reclamatie adminii ] Empty Re: [ reclamatie adminii ]

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum