Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

In atentia adminilor.

3 participanți

In jos

In atentia adminilor. Empty In atentia adminilor.

Mesaj  cop!Lu' Mier Feb 17, 2010 2:03 pm

Pentru toti adminii ce au aceasta functie de mai mult de o saptamana (exceptandu-l pe Brr^, care a avut niste probleme si de-abia azi si-a facut cont pe forum), vreau mai multa activitate pe forum! Unii au admin de 3 saptamani si au 3 banuri postate. Si mie mi-e lene sa ies din cs sa postez banu', dar macar ies din cs si salvez undeva, dupa ce termin de jucat intru pe forum si postez. E chiar asa greu? Sunt admini care nu au niciun ban postat! Ori va puneti pe treaba, ori incepem cu sanctiuni.
cop!Lu'
cop!Lu'

Mesaje : 188
Data de inscriere : 23/01/2010
Varsta : 31
Localizare : Brasov

Sus In jos

In atentia adminilor. Empty Imi cer scuze.

Mesaj  Brr^ Mier Feb 17, 2010 2:07 pm

Imi cer scuze pentru absenta indelungata de pe forum. De acum am rezolvat toate problemele si voi fi activ.
Brr^
Brr^

Mesaje : 13
Data de inscriere : 17/02/2010
Varsta : 29
Localizare : Brasov

Sus In jos

In atentia adminilor. Empty Re: In atentia adminilor.

Mesaj  Vizitato Joi Feb 18, 2010 2:02 am

eu am doar 3 banuri postate ca doar atat am dat...si o sapt nu mia pers pc dar sunt activ pe sv dar pe forum nu prea ma bag la anumite discutii ca sa nnu fiu luat in vedere de rau...respect joinet

Vizitato
Vizitator


Sus In jos

In atentia adminilor. Empty Re: In atentia adminilor.

Mesaj  cop!Lu' Joi Feb 18, 2010 3:02 pm

k3nzor, daca ai ceva de zis zi! nu iti ia nimeni in nume de rau. daca tu te bagi la un subiect si postezi ceva altcineva iti va raspunde la ce ai zis, si uite asa devine forumul popular.
cop!Lu'
cop!Lu'

Mesaje : 188
Data de inscriere : 23/01/2010
Varsta : 31
Localizare : Brasov

Sus In jos

In atentia adminilor. Empty SRRY

Mesaj  deagle Joi Feb 18, 2010 7:46 pm

io nu am nici un ban postat deoarece nu am dat decat unu si mi sa restartat pc si nu mai stiam cum il cheama pe respectivul codat Very Happy dar problema asta am discutato cu dj (RESPECT JOINET)

deagle

Mesaje : 22
Data de inscriere : 12/02/2010

Sus In jos

In atentia adminilor. Empty Re: In atentia adminilor.

Mesaj  cop!Lu' Sam Feb 20, 2010 4:58 pm

Deagle, lasa dracu' respectu'. Nu meritam sa fim respectati, nu am luptat in razboi sa ma respecti. Vorbeste normal cu noi.
cop!Lu'
cop!Lu'

Mesaje : 188
Data de inscriere : 23/01/2010
Varsta : 31
Localizare : Brasov

Sus In jos

In atentia adminilor. Empty Re: In atentia adminilor.

Mesaj  Vizitato Dum Feb 21, 2010 1:55 am

veterani de razboi:)))))=))))) hai ca ai zis-o copile:))))=)))) cop!lu=razboinicul cheie:)))=))) sper sa nu te superi ca am glm putin:D

Vizitato
Vizitator


Sus In jos

In atentia adminilor. Empty Re: In atentia adminilor.

Mesaj  cop!Lu' Dum Feb 21, 2010 4:02 pm

Tocmai asta e si ideea k3nzor, sa glumim. Sa ne comportam normal:).
cop!Lu'
cop!Lu'

Mesaje : 188
Data de inscriere : 23/01/2010
Varsta : 31
Localizare : Brasov

Sus In jos

In atentia adminilor. Empty Re: In atentia adminilor.

Mesaj  Vizitato Dum Feb 21, 2010 4:48 pm

k.eu unul nu o sa mai vb cu "bosss,fratelo..etc" am sa va zic pe nume.

Vizitato
Vizitator


Sus In jos

In atentia adminilor. Empty Re: In atentia adminilor.

Mesaj  cop!Lu' Mar Mar 02, 2010 5:40 am

Se pare ca am scris ce am scris degeaba. Nu mi-a mers calculatorul o saptamana. In aceasta saptamana s-au dat doar 10 banuri. Pe bune, in 7 sau 8 zile 8 banuri? Rolling Eyes cyclops cyclops Vi se pare o cifra ok? Adica daca imi pun mintea, 8 banuri (justificate) le dau in 4 ore daca stau spectator. Am primit un numar enorm de reclamatii in aceasta saptamana pentru banuri date degeaba. Principalul nume care l-am auzit a fost kenzor... Primul admin care a dat ban fara motiv (limbaj vulgar, hack evident) si fara sa aiba dovada (ss, blind / exceptand cazul in care codul este evident) a zburat fara niciun fel de discutie. Cum naiba vreti sa facem serveru' ala full non-stop daca voi dati 8 banuri justificate intr-o saptamana, si nejustificate fara numar? Sper sa bagati la cap...
cop!Lu'
cop!Lu'

Mesaje : 188
Data de inscriere : 23/01/2010
Varsta : 31
Localizare : Brasov

Sus In jos

In atentia adminilor. Empty Re: In atentia adminilor.

Mesaj  Vizitato Mar Mar 02, 2010 4:08 pm

frate io nu am mai dat banuri ca am slot...si nu cred ca am dat ban aiurea fara dovada....

Vizitato
Vizitator


Sus In jos

In atentia adminilor. Empty Re: In atentia adminilor.

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum