Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

[ reclamatie kenzor ]

4 participanți

In jos

[ reclamatie kenzor ] Empty [ reclamatie kenzor ]

Mesaj  starliciouss Lun Feb 22, 2010 4:20 pm

Nick:starliciouSs
Nick admin:kenZ0R
In primul rand vreau sa`l felicit pe domnul kenzor care nu merita nici slot pt treaba depusa pe server.
No
Ce a facut:
1.Azi dimineata intru pe server si incep sa joc.Jucam noi ce jucam pana cand un jucator CAVG devine afk.Cred ca i`am zis de 10 ori sa`i dea kick.M`am pus spectator si situatia devenise 3vs 1(acel 1 era cavg).Ce credeti ca facea kenzor?Se lua la intrecere cu ceilalti 2,iar intrecerea consta in uciderea unui afk..[ reclamatie kenzor ] Kenzor0(poza cand a fost facuta cavg tot nu juca...am iesit si cred ca si acum cavg e tot afk:)))
2.Cred ca tot forumul il stie pe codatul ala din top([Badboys] nu stiu cum) cu 600 de fraguri care le`a facut tragand prin ziduri cu nonsalanta.Intrase si el si ii spun lui kenzor sa`i dea ban.Binenteles ca BadBoys a continuat sa joace(cam 7-8 runde si a iesit singur) fara ca acest kenzor sa faca ceva.
3.Ieri se injura pe server ca pe maidan..Kenzor nu facea nimic
4.Cum incearca kenzor sa depisteze codatii? Le da blind,asteapta 3 secund ca posibilul codat sa zica "-Scoata ma asta!" si scoate blindu.Codatii s`au invatat oameni buni cu metoda blind`ului.Daca au wall si vad ca scrie jos "x was blinded" ei spun ca nu vad nimic,ei vazand la perfectie.

Multumesc!
In concluzie,metoda blind`ului are o eficienta mica in depistarea codatilor,iar metoda pozelor care este cea mai eficienta nu este folosita deloc din cauza comoditatii adminilor.

In viitorul apropiat cred ca voi intra in top si voi cere functia de helper.Daca o sa ajung acolo,metoda pozelor o sa faca lege pe server king

starliciouss

Mesaje : 13
Data de inscriere : 22/02/2010

Sus In jos

[ reclamatie kenzor ] Empty Re: [ reclamatie kenzor ]

Mesaj  Vizitato Lun Feb 22, 2010 4:56 pm

in primul rand nu am facut abuz deceva nu am dat kick aiurea,nu am schimbat map fara vot,nu am dat ban fara motiv...deci nu am facut nimik dar voi nush cum sunteti aveam nush sigur 34 cu 9 sau ceva de genu si cristy si numai stiu cine ziceau ca am cod.si leam zis frate nu joc cu cod... si cristy ma ameninta ca iei ban,ca te prind io,ma injura...dar nu iam facut nimic lam lasat dar data viitoare cand mai ma injura ii voi da ban dak am gresit va rog corectatima.si cel care era blocat pe sv a si jucat nu cred ca era blocat si eu faceam frg pe el...si nu am vazut cand miai zis sa ii dau kick...

Vizitato
Vizitator


Sus In jos

[ reclamatie kenzor ] Empty Re: [ reclamatie kenzor ]

Mesaj  Vizitato Lun Feb 22, 2010 5:01 pm

si inca ceva nu pot sa dau ban fara motiv...dak u zici ca el are cod tresa ii dau ban?eu nu cred asta eu cred ca trebuie ca un admin sa se uite pe el sa vada dak acel player joaca cu cod...asta ramane la decizia ownerilor dak voi fi sanctionat.dar va jur ca nu am jucat cu cod si nici nu voi juca intrebati unii admini sa vedeti ca miau facut si poze miau dat si blind si nu am cod am admin si joc cu cod?eu nu cred asa ceva deoarece imi place pre mult sv ca sa nu mai pot juca pe el...

Vizitato
Vizitator


Sus In jos

[ reclamatie kenzor ] Empty parerea lu Dr3

Mesaj  Dr3 Lun Feb 22, 2010 6:32 pm

eu zica cand m-ai vezi playeri ... ca stau afk sa le dai slay/kick... eu nu stiu ramane la decizia adminilor ... oricum nu ai incalcat regulile prea mult Very Happy

Dr3

Mesaje : 75
Data de inscriere : 07/02/2010
Varsta : 30

Sus In jos

[ reclamatie kenzor ] Empty Re: [ reclamatie kenzor ]

Mesaj  Cr3at|v3 Lun Feb 22, 2010 10:10 pm

Kenzor pe viitor fii mai atent.....altfel o sa fii retrogradat....colsed
Cr3at|v3
Cr3at|v3

Mesaje : 150
Data de inscriere : 22/01/2010
Varsta : 34

Sus In jos

[ reclamatie kenzor ] Empty reclamatie

Mesaj  dJ uNrEcOgNizeD Lun Feb 22, 2010 11:19 pm

kenzor eu zic ca ai facut prea multe greseli ... sa zicem ca pe asta nu o luam in considerare.. data viitoare din semi god o sa ajungi slot ... ai grija ce faci.. serverul nostru a ajuns sa fie prea popular pentru niste admini care habar nu au ce sa faca in momentele potrivite deci ai grija ce faci .. e ultimul advertisment
dJ uNrEcOgNizeD
dJ uNrEcOgNizeD
Admin

Mesaje : 145
Data de inscriere : 17/10/2009
Varsta : 32
Localizare : Brasov

https://brasov.all-up.com

Sus In jos

[ reclamatie kenzor ] Empty Re: [ reclamatie kenzor ]

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum