Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Cine nu baga pllayer-ii banati in blackliste va fii sanctionat....

2 participanți

In jos

Cine nu baga pllayer-ii banati in blackliste va fii sanctionat.... Empty Cine nu baga pllayer-ii banati in blackliste va fii sanctionat....

Mesaj  Cr3at|v3 Lun Feb 22, 2010 10:18 pm

De azi inainte cine da ban si nu posteaza si in blackliste va fi sanctionat pt ca sunt date atatea banuri si la blackliste nu sunt decat 4 postari di care una a mea si una alu copilu si DJ. Deci asa ca faceti bine si postati si acolo ca altfel o sa fiti sanctionati....pt ca din cate vad doar uni admini sunt activi pe forum.....ori sunteti activi ori sanctionati voi alegeti ramane la decizia voastra daca vreti sa aveti adminul cat mai mult sau nu......
Asa ca vreau toti admini care au dat banuri pana acum sa bagati ip si numele celor banati in blacliste.......
Ca sa nu mai fii discuti.....



Va multumesc.......Staff-ul joineet
Cr3at|v3
Cr3at|v3

Mesaje : 150
Data de inscriere : 22/01/2010
Varsta : 34

Sus In jos

Cine nu baga pllayer-ii banati in blackliste va fii sanctionat.... Empty Re: Cine nu baga pllayer-ii banati in blackliste va fii sanctionat....

Mesaj  Vizitato Mar Feb 23, 2010 1:13 am

asa am sa fac:)...eu unul am banuri postate pe forum:)

Vizitato
Vizitator


Sus In jos

Cine nu baga pllayer-ii banati in blackliste va fii sanctionat.... Empty si eu bag banurile pe forum :D Dr3

Mesaj  Dr3 Mar Feb 23, 2010 8:28 pm

si eu postez banurile pe forum

Dr3

Mesaje : 75
Data de inscriere : 07/02/2010
Varsta : 30

Sus In jos

Cine nu baga pllayer-ii banati in blackliste va fii sanctionat.... Empty Re: Cine nu baga pllayer-ii banati in blackliste va fii sanctionat....

Mesaj  Vizitato Joi Feb 25, 2010 4:55 pm

dar nu stiu dece am slot....Sad

Vizitato
Vizitator


Sus In jos

Cine nu baga pllayer-ii banati in blackliste va fii sanctionat.... Empty Re: Cine nu baga pllayer-ii banati in blackliste va fii sanctionat....

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum