Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

[ reclamatie SLK ]

2 participanți

In jos

[ reclamatie  SLK ] Empty [ reclamatie SLK ]

Mesaj  Vizitato Mar Feb 23, 2010 6:03 pm

Nickul tau:k3Nz0r
Nick admin:SLK
Ce a facut?:ma jucat linistit nu am murit cateva runde aveam frg bune si mia dat blind cu blind nu am omorat pe nimeni ca nu sunt codat..,iam zis frate fami si poze sa vezi ca nu am cod fami demo fami ss fami ce vrei.nu a zis nimic...au trecut cateva runde si am primit cenzure cica am aim si iam zis fami ss fami demo fami ce vrei..el si cu frytz ziceau ca am aim+ca iam zis sa se uite atent sa faca demo,ss si cand iam zis a inceput sa ma injure"dute-n gatu mati de codat infect"sau ceva de genu "sugeo"...ce e asta?eu unu nu cred ca a citit regulamentu...el are moderator eu am semi good si isi bate joc de mine?Neutral

Ce masuri crezi ca trebuiesc luate?: nu stiu ramane la decizia ownerilor din cate imi amintesc si cop!lu si creative si dj sau uitat pe mn...asa ca dak voi credeti ca sunt codat facetimi ce vreti....

Vizitato
Vizitator


Sus In jos

[ reclamatie  SLK ] Empty Re: [ reclamatie SLK ]

Mesaj  deagle Mar Feb 23, 2010 8:26 pm

srry ca ma bag da nu cred ca e normal ca un admin sa injure si sa faca chesti dastea noi vrem sa fim o comuntate si sa fim uniti nu sa ne injuram intre noi sa ne batjocorim eu cred ca slk e un imbecil scz de expresie dar nu ma pot abtine ca sa fim o comunitate nu tre sa ne injuram si sa ne batjocorim....RAMANE LA DECIZIA OWNERILOR

RESPECT JOINET

deagle

Mesaje : 22
Data de inscriere : 12/02/2010

Sus In jos

[ reclamatie  SLK ] Empty Re: [ reclamatie SLK ]

Mesaj  Vizitato Joi Feb 25, 2010 4:52 pm

frate dece am slot nush ca nu am facut nimic....Sad(Sad(Sad(....va bateti joc de mine?..Sad(

Vizitato
Vizitator


Sus In jos

[ reclamatie  SLK ] Empty Re: [ reclamatie SLK ]

Mesaj  Cr3at|v3 Joi Mar 04, 2010 8:21 pm

K3nzor cand ai sa joci fara coduri atunci sa vii sa imi atragi mie atentia.........oky....closed
Cr3at|v3
Cr3at|v3

Mesaje : 150
Data de inscriere : 22/01/2010
Varsta : 34

Sus In jos

[ reclamatie  SLK ] Empty Re: [ reclamatie SLK ]

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum