Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

[ reclamatie Frytz ]

3 participanți

In jos

[ reclamatie Frytz ] Empty [ reclamatie Frytz ]

Mesaj  starliciouss Mar Mar 09, 2010 1:57 am

Nick:starliciouSs(poate ma cunoasteti cu numele de TessY :X)
Admin reclamat:FriTZ

Voi incepe asa: CAND PISICA(DE la moderator in sus) nu e acasa,FRITZ joaca pe masa. Cand frytz e singurul admin online ,se crede OWNER.
Acum 2 zile eram pe server si se juca mapa Bycastor. Vanam din baza de 2 runde.L`am omorat pe fritz si ghiciti ce s`a intamplat:SLAY!Il intreb de ce si zice:"NU SE CAMPEAZA".De cand pe bycastor este regula asta?M`am mai tatonat cu el(fara sa`l injur sau alte tiganii) si am primit kick.
ASTAZI,Cand jucam pe de_train omorasem un terro la scari.M`am asezat la 3 metri de BMB sa o pazesc.Primesc slay,iar echipa terro(mai erau 2 in viata) castiga.De cand se primeste SLAY CA PAZESTI BOMBA?Va spun eu: DE CAND A PRIMIT FRITZ ADMINISTRATOR.BAfta!

starliciouss

Mesaje : 13
Data de inscriere : 22/02/2010

Sus In jos

[ reclamatie Frytz ] Empty mda

Mesaj  w.t.f Mar Mar 09, 2010 2:01 am

poate are omu drepatate in sinea lui....dar.....sun sigur k fritz nu are nici o treaba cu el....adik nimic personal


pe awp eram si eu cu alt nick......(app baiete....da'i maxim oricui...dak stai si astepti sa'ti cada in tinta) .....deci eu nu ash lua in cosiderare reclamatie..mc anticipat....

si tineo tot asa fritz
w.t.f
w.t.f

Mesaje : 89
Data de inscriere : 13/02/2010
Varsta : 35
Localizare : Galati

Sus In jos

[ reclamatie Frytz ] Empty Re: [ reclamatie Frytz ]

Mesaj  Cr3at|v3 Mar Mar 09, 2010 10:39 pm

de cand e regula asta ca pe harta cu awp nu se campeaza......Nici bine nu ai primit admin si deja faci tu reguli.....vei fi sanctionat...vei avea slot pana voi vedea eu ca te-ai indreptat pana atunci .....





CLOSED
Cr3at|v3
Cr3at|v3

Mesaje : 150
Data de inscriere : 22/01/2010
Varsta : 34

Sus In jos

[ reclamatie Frytz ] Empty Re: [ reclamatie Frytz ]

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum