Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

nu se poate asa cv seth admin de nota1

4 participanți

In jos

nu se poate asa cv seth admin de nota1 Empty nu se poate asa cv seth admin de nota1

Mesaj  frentzy Vin Mar 19, 2010 10:44 pm

deci eram pe sv si era unu codat el era ct codatu era tero
mio da mie prin perete si lu curcanu
ii zic dai ban el se joaca
iam zis de 5 ori cu@ personal lui el se juca in continoare noi vb urta ca ala era codat si el se juca si acuma codatu se joaca pe sv care ati fost pe sv in acel moment sa vadati si voi o opinie pls mai ales u curcanu:)

frentzy

Mesaje : 5
Data de inscriere : 13/02/2010
Varsta : 30
Localizare : brasov

Sus In jos

nu se poate asa cv seth admin de nota1 Empty dute si plimbate !

Mesaj  Cristy* Dum Mar 21, 2010 8:59 am

DECI in primu` rand .. ca sa iti explic si tie ..jucator de cs cu nota nula de pricepere ... omu nu avea cod ... m-am uitat pe el si daca a avut , bafta lui ca nu l-am prins ... nu pot sa dau ban daca nu il vad codat .. k nu pot sa am incredere in playeri ca tine .. care ma mai si injura pe deasura si pe degeaba . .. omu` avea la scor 13 cu 9 ... asa ca daca ti-au cazut tiglele de pe acoperis esti invitatul meu sa te apuci de jocuri gen MARIO si ZUMA ! cu drag , al tau SeTH

Cristy*

Mesaje : 11
Data de inscriere : 11/03/2010

Sus In jos

nu se poate asa cv seth admin de nota1 Empty ...

Mesaj  Cristy* Dum Mar 21, 2010 9:00 am

a .. si ms pt nota ... Smile) dragut din partea ta cyclops

Cristy*

Mesaje : 11
Data de inscriere : 11/03/2010

Sus In jos

nu se poate asa cv seth admin de nota1 Empty ce sa zic

Mesaj  Dr3 Lun Mar 22, 2010 2:27 am

SeTH "chiar e de nota 1" mai pot sa zic ceva .... ba eu cred ca niemeni de pe acest sv nu are experientza lu SeTH asa ca abtinete Smile vorba lui daca esti amator joaca si tu un MARIO , ZUMA ,CICKEN INVADERS eu stiu Wink

Dr3

Mesaje : 75
Data de inscriere : 07/02/2010
Varsta : 30

Sus In jos

nu se poate asa cv seth admin de nota1 Empty Re: nu se poate asa cv seth admin de nota1

Mesaj  w.t.f Lun Mar 22, 2010 6:21 pm

nu mai postez nimic k nu are rost ..Smile))
w.t.f
w.t.f

Mesaje : 89
Data de inscriere : 13/02/2010
Varsta : 35
Localizare : Galati

Sus In jos

nu se poate asa cv seth admin de nota1 Empty Re: nu se poate asa cv seth admin de nota1

Mesaj  frentzy Mar Mar 23, 2010 9:20 pm

o fi el bun dar daca eu mam bagat spec si avea wall si aim zi iam zis sa intre acuma spec si el juca incontinoare
si nu eram singurel player de pe sv care ziceam ca ionutzz ala are cod
SI doar nu zic eu asa ca ala are cod ca eu stiu cs foarte bn in primu rand si stiu care e codat
ala avea in jur de vreo 10 cu 7 si brusc imi da hs de nustiu cate ori si prin zid copil retard
"pai si eu va player ce sa fac daca ala e codat si adminu nu face nik???????????

frentzy

Mesaje : 5
Data de inscriere : 13/02/2010
Varsta : 30
Localizare : brasov

Sus In jos

nu se poate asa cv seth admin de nota1 Empty Re: nu se poate asa cv seth admin de nota1

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum