Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Nu stiu daca am postat corect dar ....

In jos

Nu stiu daca am postat corect dar .... Empty Nu stiu daca am postat corect dar ....

Mesaj  Laura[kiss]* Lun Apr 12, 2010 5:39 am

Problema mea este tot legata de "probleme in counter strike"numele topicului mai exact o problema in joc pe acest server si va voi explica care anume este problema mea,am postat aici pt ca nu vad sa fie alt topic mai expresiv in acest sens.Mai mereu pe server cand intru nu sunt admini...asta insemnand raiul codatilor... 1-Eu ca simplu jucator...incerc sa fac ceva in acest sens cand sesizez ca se afla unul s-au mai multi jucatori codati si incerc sa vin in pozitia spectator si sa trec la facut demo la fiecare dar....surpriza mare NU merge sa fac demo.2-Am observat ca sunt tolerate expresii foarte vulgare,fiind implicate diverse persoane care nu au nici o treaba cu jocul si anume :mame,frati,copii...de famile in general,indiferent daca sunt s-au nu admini pe server adica vreau sa spun ca,chiar daca sunt majoritatea NU iau masuri nici macar o "atentionare" in fine probabil ca aici sunt tolerate astfel de limbaje gen "usa cortului" am incercat sa fac ceva si in acest sens insa....surpriza mare ,atunci cand am incercat sa fac poze a mers si tare m-am bucurat dar bucuria mea a fost pe termen scurt pt ca atunci cand am ajuns in folder sa i-au pozele si sa trec la postat pe forum am observat ca erau in format half life oricum ideea este ca nu pot fi deschise.Foarte tare!Poate cineva imi poate spune si mie de ce nu se pot face poze si demo-uri.....? Astept raspuns de la imparatie....
Laura[kiss]*
Laura[kiss]*

Mesaje : 5
Data de inscriere : 05/04/2010
Varsta : 34
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum